محور آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار

محور: آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار سمنان شهرستان دانمان مسکن مهر فاضلاب

گت بلاگز مازندران حمايت از سرمايه‌گذاری مولد با كارگروه پايش

معاون برنامه‌ريزی شركت شهرک‌های صنعتی مازندران از تشكيل كارگروه پايش باهدف شناسايی واحدهای راكد و غيرفعال در جهت رونق بخش صنعت خبر داد.

حمايت از سرمايه‌گذاری مولد با كارگروه پايش

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، نيما دارايی در جلسه با مديران شهرک های صنعتی استان كه در سالن جلسات شركت برگزار شد گفت: با جمع بندی اطلاعات از وضعيت موجود واحدهاي توليدی اعم از راكد و در حال ساخت، بايد با ارائه راهكار مناسب، به این گونه از واحدها كمك كنيم.

معاون برنامه ریزی شركت شهرک های صنعتی مازندران افزود: در سال گذشته 71 قرارداد با سرمایه گذاران منعقد شد كه بعد از بازديد مديران شهرک ها از طرح، روند پيشرفت اجرايی گزارش خواهد شد.

حمايت از سرمايه‌گذاری مولد با كارگروه پايش

دارايی گفت: كارگروه پايش در راستاي تقويت اقتصاد مقاومتی و ضرورت حمايت از سرمایه گذاری مولد و در جهت صيانت از كار و توليد تشكيل و در هر هفته، به ارزيابی و تحليل گزارشات مديران شهرک ها خواهد پرداخت.

وی افزود: در جهت اهداف كارگروه پايش و در جهت كمك به واحدهای در حال ساخت، آن دسته از واحدهايی كه دارای پيشرفت فيزيكی 40 درصد به اوج در شهرك صنعتی هستند بعد از بازديد مديران شهرك و ارائه گزارشات، در صورت نياز مالی جهت تكميل طرح به دبيرخانه اقتصاد مقاومتی معرفی می شوند.

معاون برنامه ریزی شركت شهرک های صنعتی مازندران گفت: اميدواريم با بحث پايش وعارضه یابی بنگاه های كوچك و متوسط، به احياء و راه اندازی صنايع راكد و غيرفعال استان كمك كنيم.

انتهای پیام/ع

معاون برنامه‌ريزی شركت شهرک‌های صنعتی مازندران از تشكيل كارگروه پايش باهدف شناسايی واحدهای راكد و غيرفعال در جهت رونق بخش صنعت خبر داد.

واژه های کلیدی: مازندران | سرمایه گذار | برنامه ریزی | سرمایه گذاری | سرمایه گذاری مولد | کارگروه پایش | شهرک های صنعتی | اقتصاد مقاومتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog