محور آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار

محور: آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار سمنان شهرستان دانمان مسکن مهر فاضلاب

گت بلاگز مازندران بررسی تمهیدات برگزاری جشنواره نوجوان سالم در مازندران

تمهیدات برگزاری جشنواره کشوری نوجوان سالم در نیمه شهریور امسال که مازندران میزبان آن خواهد بود، در جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی استان بررسی شد.

بررسی تمهیدات برگزاری جشنواره نوجوان سالم در مازندران

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سیدعلی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی ضمن کلیدی برشمردن این کمیته و مصوبات و تصمیمات آن گفت: پرسشها اجتماعی و فرهنگی آسیب و تهدیدی جهت نظام و جامعه است و ما به عنوان علاقمندان به نظام باید بر این بخش متمرکز شویم و این آسیب ها را شناسایی و مدیریت کنیم.

سید علی ساداتی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش مازندران نیز در خصوص سند راهبردی پیشگیری از آسیب های اجتماعی افزود: این سند وزارتی 7 روش دارد از جمله جشنواره نوجوان سالم، توانمندسازی دختران و پسران، استاندارد سازی محتوای پیشگیری از اعتیاد و برش استانی و شهرستانی این سند نیز تدوین شده است و در دست اجرا است.

بررسی تمهیدات برگزاری جشنواره نوجوان سالم در مازندران

رئیس اداره پیشگیری از آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش مازندران نیز در حاشیه این جلسه با اشاره به میزبانی در سال 96، گفت: با توجه به درخشش مازندران در جشنواره نوجوان سالم در سنوات قبل، استان ما جهت میزبانی این مراسم در سال ۹۶ با حداکثر آرا گزینش شد.

علی بخشنده افزود: این جشنواره که در جهت گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با همکاری دانش آموزان سه مقطع، فرهنگیان و حتی اولیا برگزار می شود محورهای مختلفی از جمله فیلم، عکس، کاریکاتور و… دارد.

وی گفت:جشنواره نوجوان سالم در نیمه شهریور در مرکز استان برگزار خواهد شد و برابر مصوبه جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی، با توجه به حضور حداقل ۳۰۰ مهمان مرد و زن، مقرر شد پلاژ خزرآباد با همکاری سالن بهزیستی و پلاژ وزارت کشور به عنوان مکان برگزاری همایش در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: آموزش | استانی | نوجوان | جشنواره | پیشگیری | جشنواره | مازندران | استاندارد | آسیب های اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog