محور آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار

محور: آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار سمنان شهرستان دانمان مسکن مهر فاضلاب

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عربستان و امارات ملزم به بازی در قطر هستند / کنفدراسیون فوتبال آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا رای خودش را راجع به میزبانی تیم‌های عربستانی و اماراتی از همسایگان‌شان اعلام کرد و آن‌ها را ملزم به بازی در کشور قطر کرد.

عربستان و امارات ملزم به بازی در قطر هستند / کنفدراسیون فوتبال آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا: عربستان و امارات ملزم به بازی در قطر هستند

عبارات مهم : امارات

کنفدراسیون فوتبال آسیا رای خودش را راجع به میزبانی تیم های عربستانی و اماراتی از همسایگان ارزش اعلام کرد و آن ها را ملزم به بازی در کشور قطر کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روزنامه الاتحاد امارات، در جلسه ی کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از اعتراض کلوب های عربستانی و اماراتی به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر برگزاری بازی های رفت و برگشت بین نمایندگان این دو کشور با نمایندگان کشور قطر، کمیته اجرایی AFC به صورت رسمی تقاضای طرف عربستانی و اماراتی را رد کرد.

عربستان و امارات ملزم به بازی در قطر هستند / کنفدراسیون فوتبال آسیا

14 رای به نفع کشور قطر و 3 رای به نفع کشورهای عربستان و امارات در کنار یک رای ممتنع نتیجه بررسی و نظرخواهی کمیته اجرایی AFC راجع به میزبانی کشور قطر از نمایندگان این دو کشور بوده است و به همین خاطر تیم های عربستانی و اماراتی امسال موظف هستند جهت برگزاری بازی هایشان در لیگ قهرمانان آسیا به کشور قطر سفر کنند.

پیش از این مسوولان فوتبال عربستان بارها ترساندن کرده بودند که چنانچه کنفدراسیون فوتبال عربستان نظر آنها جهت بازی با نمایندگان قطر در کشور ثالث را نپذیرد از AFC خارج خواهند شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا رای خودش را راجع به میزبانی تیم‌های عربستانی و اماراتی از همسایگان‌شان اعلام کرد و آن‌ها را ملزم به بازی در کشور قطر کرد.

به گزارش ایسنا، در این بررسی شرایط کشور کشور عزیزمان ایران مورد لحاظ قرار نگرفته است و در صورتجلسه کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا اشاره ای به میزبانی تیم های ایرانی از تیم های عربستانی نشده هست. بر این اساس دیدارهای نمانیدگان کشور عزیزمان ایران با عربستان هم چنان باید در کشور ثالث برگزار شود.

واژه های کلیدی: امارات | فوتبال | عربستان | عربستانی | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog