محور آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار

محور: آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار سمنان شهرستان دانمان مسکن مهر فاضلاب

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پدر این پسر فکر کرده در رده‌ی نونهالان آزمون دوپینگ نداریم! / کرمی

مدیر اسبق تیم‌ ملی نونهالان تکواندو گفت: یک ناآگاهی باعث شد تمام زحمات تیم ملی تکواندوی نونهالان به باد برود، شاید پدر این پسر فکر کرده در رده‌ی نونهالان آزمون

پدر این پسر فکر کرده در رده‌ی نونهالان آزمون دوپینگ نداریم! / کرمی

کرمی: پدر این پسر فکر کرده در رده ی نونهالان آزمون دوپینگ نداریم!

عبارات مهم : دوپینگ

مدیر اسبق تیم ملی نونهالان تکواندو گفت: یک ناآگاهی باعث شد تمام زحمات تیم ملی تکواندوی نونهالان به باد برود، شاید پدر این پسر فکر کرده در رده ی نونهالان آزمون دوپینگ نداریم.

یوسف کرمی در گفت وگو با ایسنا، با ابراز ناراحتی از مثبت اعلام شدن دوپینگ تکواندو کار تیم ملی نونهالان اظهارکرد: متأسفانه این یک اتفاق نادر در رده های پایه ی ورزش های رزمی کشور بود. تنها به خاطر یک ناآگاهی از سوی والدین این کودک، تمام زحمات تیم ملی تکواندوی نونهالان به باد رفت. امیدوارم از این اتفاق درس بگیریم تا در آینده با این اتفاقات مواجه نشویم.

پدر این پسر فکر کرده در رده‌ی نونهالان آزمون دوپینگ نداریم! / کرمی

او ادامه داد: در تیم اعلام کرده بودیم هر دارویی که قرار است جهت ورزشکاران تجویز شود باید زیر نظر دکتر تیم باشد. این تکواندوکاران به مدت یک ماه در اختیار تیم ملی و فدراسیون بودند ولی این جریان به دو ماه قبل از عضویت این ورزشکار در تیم مربوط می شود. فدراسیون تکواندو به علت هزینه های اوج توانایی گرفتن آزمون دوپینگ از همه ی ورزشکاران را حتی در رده ی بزرگسالان ندارد و احتمالا پدر این پسر فکر کرده که در رده ی نونهالان آزمون دوپینگ نداریم. البته به گفته پدر او این دارو تنها جهت رشد قد این ورزشکار نونهال تزریق شده است است.

او راجع به ی مثبت اعلام شدن آزمون دوپینگ تکواندوکار نونهال ادامه داد: قطعا این مسئله بر روی صورت و رنکینگ تکواندوی کشور عزیزمان ایران در دنیا تاثیر دارد و تنها علت آن بی اطلاعی و ناآکاهی پدر این ورزشکار هست. باید تلاش کنیم این پرسشها را در شهرستان ها آموزش دهیم تا دیگر چنین پرسشها ناراحت کننده ای را در ورزش تکواندو شاهد نباشیم لیکن تأثیرات مخرب این داروها از تأثیرات مثبت ارزش زیاد است.

مدیر اسبق تیم‌ ملی نونهالان تکواندو گفت: یک ناآگاهی باعث شد تمام زحمات تیم ملی تکواندوی نونهالان به باد برود، شاید پدر این پسر فکر کرده در رده‌ی نونهالان آزمون

کرمی افزود: درحال حاضر سمتی در تیم ملی نونهالان ندارم ولی با تشکیل تیم ملی نونهالان هر تصمیمی که فدراسیون بگیرد را قبول می کنم. نشانه من کمک کردن به تکواندوی کشور عزیزمان ایران است.

واژه های کلیدی: دوپینگ | تکواندو | تکواندو | ورزشکار | ورزشکاران | تیم ملی تکواندو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog