محور آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار

محور: آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار سمنان شهرستان دانمان مسکن مهر فاضلاب

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتبال کشور عزیزمان ایران به جلال حسینی مدیون است/ علی کریمی یک روز عالی ترین مربی می‌شود ، قلعه‌نویی

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی، که دیشب (سه شنبه) با قراردادی به تیم فوتبال سپاهان پیوست، اظهار کرد: من از آذری، مدیرعامل ذوب آهن که واقعا به من دوستی داشت

فوتبال کشور عزیزمان ایران به جلال حسینی مدیون است/ علی کریمی یک روز عالی ترین مربی می‌شود ، قلعه‌نویی

قلعه نویی: فوتبال کشور عزیزمان ایران به جلال حسینی مدیون است/ علی کریمی یک روز عالی ترین مربی می شود

عبارات مهم : ایران

سرمربی تازه تیم فوتبال سپاهان می گوید به خاطر دل مردم به سپاهان برگشته است.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی، که دیشب (سه شنبه) با قراردادی به تیم فوتبال سپاهان پیوست، اظهار کرد: من از آذری، مدیرعامل ذوب آهن که واقعا به من دوستی داشت تقدیر می کنم. من این چند روز واقعا تحت فشار معنوی قرار داشتم. می خواهم بگویم این جا به جایی و رفتن به سپاهان فقط به خاطر دل مردم هست. هنگامی که به گذشته فکر می کردم به روزهای اول حضورم در سپاهان می رسیدم. روزهایی که شروع خوبی در این تیم نداشتم ولی مردم از من حمایت کردند. من هر وقت با تیمی به اصفهان آمدم مردم به من لطف داشتند.

او ادامه داد: اختلاف مالی میان پیشنهاد ذوب آهن و سپاهان زیاد نبود. باید بگویم در واقع من تیم دوم لیگ را تحویل دادم و تیم چهاردهم جدول رده بندی را گرفتم. تیمی که می تواند در آسیا بازی کند ولی من با خدا معامله کرده ام و ان شاء الله که خدا و اهل بیت به من کمک کند.

فوتبال کشور عزیزمان ایران به جلال حسینی مدیون است/ علی کریمی یک روز عالی ترین مربی می‌شود ، قلعه‌نویی

قلعه نویی که در برنامه “تهران ورزشی” رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران صحبت می کرد، اضافه کرد: من آدم رو راستی هستم و از هیچ کسی ترسی ندارم. همه آن چیزی که ما از کلوب ذوب آهن جهت خود کلوب خواسته بودیم صورت پذیرفت. تا قبل از بازی با استقلال همه بندهای قرارداد که فقط مختص به من نبود، انجام شد. باز هم می گویم من فقط به خاطر مردم به سپاهان رفتم. مردم می گفتند شرایط تیم ما (سپاهان) خوب نیست و از من کمک خواستند. ان شاء الله من لیاقت مردم اصفهان، طرفداران سپاهان و ذوب آهن را داشته باشم. در تیم ذوب آهن هم آقای آذری زیاد از توان خودش انرژی گذاشت. به هر حال ذوب آهن راه خودش را پیدا کرده است و مشکل سپاهان زیاد است.

سرمربی سپاهان در خصوص احتمال همکاری اش با نویدکیا هم، اظهار کرد: عالی ترین سرمربیان دنیا مثل گواردیولا، کونته، آنچلوتی و … همگی هافبک های بازی ساز بودند. من به شما می گویم علی کریمی یک روز عالی ترین مربی می شود. در مورد نویدکیا هم شرایط به همین صورت هست. من هر جا می روم می خواهم اثرگذار باشم. در ذهن من این بود که محرم را به عرصه مربیگری بیاورم. من او را می شناسم و او انسان با اخلاقی هست. ما یک پیشنهاد دادیم و دیگر همه چیز بستگی به خودش دارد. البته او با تابش و نیک فر، عضو هیات مدیره هم صحبت کرده و حرف هایی هم زده شده است است و باید خودم با او صحبت کنم تا صحت و سقم حرف هایش برایم مشخص شود. سپاهان متعلق به امثال نویدکیا است.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی، که دیشب (سه شنبه) با قراردادی به تیم فوتبال سپاهان پیوست، اظهار کرد: من از آذری، مدیرعامل ذوب آهن که واقعا به من دوستی داشت

در ادامه مجری برنامه پرسید: “همیشه شنیده می شود که شما به هر تیمی که می روید بازیکنان تیم سابق خود را به تیم تازه انتقال یافته می کنید.” قلعه نویی در پاسخ اظهار کرد: من سال اولی که از استقلال به سپاهان رفتم، چه بازیکنانی را با خودم بردم؟ شما بگویید. خسرو حیدری و جانواریو به سپاهان آمدند. حیدری که در سال دوم به سپاهان آمد. آن هم در شرایطی که نمی خواست با آقای مظلومی بازی کند و می خواست به جایی برود که اصلا جهت او خوب نبود. او به من گفت اگر من را به سپاهان نبری به آن جا می روم. هنگامی که بازیکنی آزاد محسوب می شود آیا ما اجازه نداریم آن را جذب کنیم؟ در ضمن ما کار حرفه ای می کنیم و اگر بازیکنی با باشگاهش قرارداد داشته باشد با باشگاهش صحبت می کنیم.

مثل کاری که در نیم فصل با کلوب پارس جنوبی جم کردیم. ما به آنها جهت جذب بازیکنشان درخواست دادیم که به هر حال با آن موافقت نشد. نباید به نسل جوان دروغ بگویم. عده ای هستند که نه خانواده دارند و نه دین دارند و در اینترنت اطلاعات دروغ به جوانان می دهند. زمانی که من به تراکتورسازی رفتم آندو و کرار به وسیله استقلال خریداری شدند. آیا من یک کلمه اعتراض کردم؟ استقلال می خواست تیمش را تقویت کند بعد این بازیکنان را جذب کرد. ما هنوز لیستی از بازیکنان مدنظرمان در کلوب ذوب آهن را به کلوب سپاهان ندادیم.

او ادامه داد: می خواهم یک خاطره جهت شما تعریف کنم. شما از مجید نوروزی بپرسید زمانی که اکبر ایمانی می خواست از پدیده جدا شود، یک ماه قبل با من تماس گرفت و من متوجه شدم که او بندی در قراردادش دارد که می تواند از این کلوب جدا شود. من به مجید نوروزی زنگ زدم و به او گفتم به رضا مهاجری اطلاع دهد که ایمانی قصد چنین کاری دارد. اگر می تواند مبلغی قرض کنند و به او بدهند.

فوتبال کشور عزیزمان ایران به جلال حسینی مدیون است/ علی کریمی یک روز عالی ترین مربی می‌شود ، قلعه‌نویی

سرمربی سپاهان در خصوص صحبت های هفته پیشش در خصوص ساکت هم گفت : ساکت به آذری گفته بود شما آیا آمدید وسط؟ البته من در اظهار نظرم کمی تندروی کردم. البته آقای آذری هم شخصی نیست که دروغ بگوید.

او اضافه کرد: استقلال و پرسپولیس به خاطر شرایط سیاسی فعلی جامعه تبدیل به فیلترهای جامعه شده است اند. این دو تیم هر لحظه باید اوج باشند تا از آسیب ها جلوگیری شود. روزی که ۸۰ هزار نفر جهت بازی ما و استقلال به ورزشگاه آمدند می توانستند هر کار دیگری انجام بدهند. در بازی ذوب آهن و استقلال هنگامی که من داور را دیدم یقین پیدا کردم که ما برنده نمی شویم.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی، که دیشب (سه شنبه) با قراردادی به تیم فوتبال سپاهان پیوست، اظهار کرد: من از آذری، مدیرعامل ذوب آهن که واقعا به من دوستی داشت

قلعه نویی راجع به تیم ملی گفت: مسلمانی عمرو عاصی بیانیه می دهد که آقای قلعه نویی تو که بازی تیم ملی با کره را نمی بینی. ما با آمریکا بازی داشتیم و به علت اختلاف زمانی و همچنین نداشتن شبکه های ایرانی نتوانستیم بازی تیم ملی را تماشا کنیم. ای آقای عمرو عاص، ریش شما ریشه ندارد. وقت حضور من در تیم ملی، ما بدون قرارداد و فقط جهت مردم به مالزی رفتیم. آن وقت می گویی ما ایرانی نیستیم و شما ایرانی هستید! آقایی که ۴۰ میلیون از مدیر فلان کلوب باج می گیری یا از تیمی که آمده شخصی سازی کند و گفته است از ما حمایت کنید، پاسخ دادید ۵۰۰ میلیون می گیرم بد ننویسم. من دلم از این پرسشها می سوزد. در تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران بی سابقه است کسی مسئولیت تیم ملی را برعهده بگیرد آن هم در بالاترین سطح فوتبال آسیا و بدون داشتن رییس فدراسیون و تعلیق بودن. بدون قرارداد به مالزی رفتیم. ما ایرانی نیستیم، شما ایرانی هستید! آن وقت هم که تیم دست ما بود در رنکینگ اول آسیا قرار داشت. خدا را شکر مثل شما نیستیم که از خیلی چیزها استفاده کنیم.

او راجع به لیست تیم ملی هم گفت: سیدحسین حسینی در حالی که رکورددار لیگ است به علت نیمکت نشینی دعوت نشد. من یک پرسش می پرسم، حقیقی که چهار سال پیش دروازه بان نخست تیم ما بود، در کدام تیم بازی می کرد؟ وریا غفوری از عالی ترین بازیکنان سمت راست است و اگر او را در هر شرایطی می برد می توانست هم در بخش وینگر راست و هم در پست دفاع راست سه بازیکن خوب داشته باشد. سید جلال حسینی نیز بازیکنی است که فوتبال کشور عزیزمان ایران به او مدیون است و زحمت زیادی برایش کشیده هست. او می توانست در جام جهانی عصای دست مربی باشد، همین بلایی که سر وریا آمد نیز، جهت خسرو حیدری و من پیش آمد که بعدا راجع به آن صحبت خواهم کرد. آقای تاج این آقایی که هر جا می رود گل کاری اش مشخص است نگذارید که در فدراسیون حضور داشت باشد. در دو سال گذشته برنامه ما این بوده است که با تیم ملی تعامل داشته باشیم ولی این آقا دین ندارد و فقط ریش می گذارد. من باید جواب کسی که تنها چند سال است در تیم ملی حضور دارد را بدهم. نداشتن ریش سفید و این چیزها نمی تواند علت سکوت باشد.

فوتبال کشور عزیزمان ایران به جلال حسینی مدیون است/ علی کریمی یک روز عالی ترین مربی می‌شود ، قلعه‌نویی

سرمربی تازه سپاهان در آخر راجع به پرسشها اخیرش با طرفداران تیم استقلال گفت: من فکر نمی کنم آن ها طرفداران تیم استقلال باشند. آن ها عده ای دهه هشتادی فعال در اینترنت هستند که از بعضی ها خط می گیرند. طرفداران تیم استقلال آن هایی بودند که فردای آن روز جهت عذرخواهی به من زنگ زدند. فرهنگ استقلال این نیست و فرهنگ آن روی منطق هست. من از آقای افتخاری و مسئولان استقلال ناراحتم که گذاشتند چنین اتفاق هایی بیفتد. بعد از جام حذفی دو، سه نفر بودند که می درخواست کردند خودشان را به این تیم بچسبانند. آیا بعد بازی ما در تهران، چنین اتفاقی نیفتاد؟ به عنوان نمونه پارسال مشکلی با رحمتی پیدا کردم که ایشان زنگ زد و از من عذرخواهی کرد و حتی شب عید نیز تماس گرفت و عید را به من تبریک گفت. هوادار و استقلالی واقعی این گونه است.

واژه های کلیدی: ایران | سپاهان | ایرانی | فوتبال | استقلال | قرارداد | استقلال | تیم سپاهان | بندهای قرارداد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog