محور آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار

محور: آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار سمنان شهرستان دانمان مسکن مهر فاضلاب

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دم بهاره افشاری گرم که هدیه را بعد فرستاد

سری تازه برنامه «ویدیو چک» پنجشنبه شب جنجالی روی آنتن شبکه ورزش رفت؛ این برنامه با اجرای فوق العاده عبدالله روا در ژانری تازه و طنزی نوین مباحث مربوط به فوتبالی

دم بهاره افشاری گرم که هدیه را بعد فرستاد

دم بهاره افشاری گرم که هدیه را بعد فرستاد

عبارات مهم : برنامه

سری تازه برنامه «ویدیو چک» پنجشنبه شب جنجالی روی آنتن شبکه ورزش رفت؛ این برنامه با اجرای فوق العاده عبدالله روا در ژانری تازه و طنزی نوین مباحث مربوط به فوتبالی ها را بررسی می کند. در نخستین قسمت از سری تازه مسأله بیلبورد هایی که شهرداری به بهاره افشاری بابت فیلم سریک، اسب سردار اهدا کرده بود، همچنین بازداشت حسین هدایتی مورد توجه ویدیو چک قرار داده شد که همین امر موجب شد تا ویدئو های آن در اینترنت حسابی خبرساز شود. عبدالله روا مجری ویدیو چک در این باره با «شهروند» گفت وگو کرد که صحبت های او را می خوانید:

سری تازه برنامه ات جنجالی شروع شد…
(باخنده) ما کار خاصی نکردیم. محتوای برنامه مانند سال گذشته است و فقط سر و شکل آن عوض کردن کرده هست. ما همان کارهای قبلی را در قبال اتفاقات و حواشی ورزش کشور انجام می دهیم که درونمایه پرسشگری و عدالت خواهی به نفع مردم به عنوان صاحبان مهم ورزش دارد.

فکر نمی کنی شوخی هایی که با حسین هدایتی و شهرداری به خاطر بیلبوردهای اهدایی به بهاره افشاری کردید، تند بود؟
اگر این شوخی ها تند و غیرمعمول به نظر آمده، دلیلش کم کاری است که در دوره های گذشته انجام دادیم. ماهیت رسانه این است که به پرسشها باید اینگونه بپردازیم و این سبک در کل دنیا غریب نیست.

تماسی از سوی اطرافیان افشاری، سردار آزمون یا هدایتی یا خود آنها نداشتی؟
من معمولا تلفن های ناشناس را جواب نمی دهم و شاید هم کسی تماس گرفته باشد که در این صورت شرمنده ارزش شده است ام. این را در نظر بگیرید که بحث ما شخص نیست. ما هر موضوعی که با ورزش مرتبط باشد و جهت مردم مهم به نظر برسد و حساسیت رسانه ای روی آن باشد، را پردازش می کنیم.

ولی شاید چون قبلا هم یک چالش با سردار آزمون داشتی، آینده نگری نمی شد که بازهم با فیلمی که جهت او ساخته شده، شوخی کنی.
بحث ما این جا سردار آزمون نیست، چون نام بردید، می گویم که هنرمندانی مثل بهاره افشاری به این فضا آشنا هستند. ما کسی را متهم نکردیم و حتی درطول برنامه گفتیم که ایشان هدیه شهرداری را وا نکرده بعد فرستاد.حرف ما با آن مدیر بود که از موقعیت خودش سوءاستفاده کرد و از امکاناتی که متعلق به مردم هست، بذل و بخشش کرد. دم زن افشاری هم گرم که این هدیه را قبول نکرد. جا دارد از روزنامه شما (شهروند) هم تقدیر کنم که این مسأله را بازتاب داد و مردم متوجه اتفاق شدند.

بعد به این رویه ادامه می دهید؟
قطعا همین طور هست. هرچند خرج برنامه ما زیاد نیست ولی با پول مردم برنامه می سازیم. به همین خاطر باید برنامه ای درست کنیم که جهت مردم باشد. حالا یکبار راجع به سردار آزمون که لباس تیم ملی کشور را برتن می کند و انتقادهایی به او وارد هست، حرف می زنیم و یکبار هم به مدیری ایراد می گیریم که باید به مردم خدمت کند. به همین خاطر تلاش می کنیم در ژانر خودمان برنامه را با همین سبک و سیاق ادامه دهیم و امیدوارم برنامه و این نوع کار را دوست داشته باشند.

روزنامه شهروند

دم بهاره افشاری گرم که هدیه را بعد فرستاد

واژه های کلیدی: برنامه | شهرداری | سردار آزمون | بهاره افشاری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog