محور آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار

محور: آموزش فاضلاب استان سمنان شهروندخبرنگار سمنان شهرستان دانمان مسکن مهر فاضلاب

گت بلاگز اخبار اجتماعی آخرین اوضاع سرباز ربوده‌شده اتفاق میرجاوه

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت: در کمیته امنیتی کشور عزیزمان ایران و پاکستان که احتمالا در شهریور ماه با مسئولیت وزارت کشور برگزار خواهد شد، یکی از مباحث مورد

آخرین اوضاع سرباز ربوده‌شده اتفاق میرجاوه

آخرین اوضاع سرباز ربوده شده است اتفاق میرجاوه

عبارات مهم : سرباز

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت: در کمیته امنیتی کشور عزیزمان ایران و پاکستان که احتمالا در شهریور ماه با مسئولیت وزارت کشور برگزار خواهد شد، یکی از مباحث مورد بحث، اوضاع این سرباز مفقود شده است خواهد بود.

به گزارش میزان، ششم اردیبهشت امسال در نقطه صفر مرزی کشور عزیزمان ایران و پاکستان در منطقه میرجاوه ، عده ای تروریست اقدام به شهادت رساندن 10 مرزبان عزیز و غیور ایرانی کردند. این تروریست ها که تعداد آنها بین 10 الی 15 نفر تخمین زده می شد بعد از انجام عملیات تروریستی خود به محل اختفایشان در خاک پاکستان گریختند.

آخرین اوضاع سرباز ربوده‌شده اتفاق میرجاوه

در ابتدای وقوع این عملیات تروریستی اعلام شد که تعداد مرزبانان به شهادت رسیده کشورمان در این اتفاق 9 نفر هست؛ ولی فردای روز اتفاق مسئولان مرزبانی کشور اعلام کردند یکی از سربازان حاضر در محل اتفاق مفقود شده است و هیچ اطلاعی از او در دست نیست.

با مشخص شدن مفقود شدن یک سرباز، نیروهای هنگ مرزی میرجاوه که احتمال می دادند، این سرباز در نقطه ای دیگر به شهادت رسیده باشد به جستجوی گسترده محل اتفاق و اطراف آن پرداختند ولی هیچ ردی از سرباز مفقود شده است به دست نیامد.

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت: در کمیته امنیتی کشور عزیزمان ایران و پاکستان که احتمالا در شهریور ماه با مسئولیت وزارت کشور برگزار خواهد شد، یکی از مباحث مورد

در حالیکه معمای گم شدن این سرباز همچنان ادامه داشت، «داود باشتنی» سربازی که در این اتفاق مجروح شده است بود، مدعی شد: هنگامی که تروریست ها به سمت ما حمله کردند، تنها توانستم در قسمت جنگلی و پشت درختان مخفی شوم. بعد از اینکه تروریست ها نیروها را به شهادت رساندند، به نیروهای کادری تیر خلاصی زدند. در دقایق آخر دیدم که آنها یکی از سربازان که زنده بود را با خود بردند.

این سرباز که به وسیله تروریست ها به اسارت درآمد، «سعید براتی» نام دارد؛ حالا دقیقا 102 روز از آن اتفاق می گذرد و خبری از وی در دست نیست.

در همین رابطه، مجید آقابابایی مدیرکل امور مرزی وزارت کشور در گفت و گو با میزان، اظهار کرد: اوضاع این سرباز کشورمان هم از طریق وزارت امور خارجه و هم از طریق مسئولان استانی در دست پیگیری است.

آخرین اوضاع سرباز ربوده‌شده اتفاق میرجاوه

وی تصریح کرد: در کمیته امنیتی کشور عزیزمان ایران و پاکستان که احتمالا در شهریور ماه با مسئولیت وزارت کشور برگزار خواهد شد، یکی از مباحث مورد بحث، اوضاع این سرباز مفقود شده است خواهد بود.

واژه های کلیدی: سرباز | سربازی | تروریست | سربازان | پاکستان | مفقود شده | تروریست ها | وزارت کشور | عملیات تروریستی | وزارت امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog